Psycholożka oraz psychoterapeutka w trakcie certyfikacji przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych, które potrzebują wsparcia, pomocy bądź leczenia różnego rodzaju zaburzeń psychicznych. Pomaga między innymi w trudnościach związanych z relacjami z innymi ludźmi, stresem, zaburzeniami nastroju, osobowości czy zaburzeniami lękowymi. Na co dzień zaburzenia te mogą objawiać się między innymi: napięciem fizycznym bądź też psychicznym czy różnego rodzaju objawami somatycznymi, jak bóle serca, brzucha, zawroty głowy itp., które nie mają medycznej przyczyny, obniżonym samopoczuciem, brakiem chęci do życia, niską samooceną czy brakiem wiary w siebie, konfliktowymi bądź też nietrwałymi relacjami, samookaleczaniem, bezsennością.
Pomaga również w chwilach trudnych, kryzysowych, jak choćby śmierć bliskiej osoby, rozstanie, zdrada.
W swojej pracy wykorzystuje głównie podejście psychodynamiczne, choć korzysta również z innych, popartych badaniami naukowymi nurtów czy technik. W podejściu psychodynamicznym zastanowieniu i próbie zrozumienia poddaje się nie tylko to co tu i teraz, ale również to, jaki wpływ miało to co wydarzyło się w przeszłości na chwilę obecną. W tym podejściu innym ważnym aspektem, na który zwraca się baczną uwagę, jest tworząca się relacja terapeutyczna. To właśnie na fundamentach tej wyjątkowej relacji, która z czasem staje się bezpieczną przestrzenią do pełnego doświadczania siebie i swoich przeżyć, dochodzi do trwałych zmian.
Jedną z ważnych dla niej wartości, którą stara się praktykować nie tylko w swojej pracy, ale również w życiu osobistym, jest praktyka uważności (tzw. mindfulness). Najprostszą definicją uważności jest zwracanie uwagi na chwilę obecną bez osądzania. Jest to praktyka, w której można doskonalić się przez całe życie, a która otwiera nas na głębsze przeżywanie życia, wzajemnej łączności i sensu.
Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz 4 letnie studia podyplomowe z zakresu psychoterapii w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, atestowane przez sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (PTP), jak również Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. W swojej pracy kieruje się zasadami kodeksu etycznego psychoterapeuty.
Dane do przelewu krajowego:
NZOZ Centrum Dobrej Terapii
ul. Zygmunta Miłkowskiego 9/U3, 30-349 Kraków
Nr rachunku bankowego:
96 8112 0008 0008 9281 2000 0010
Dane do przelewu zagranicznego w EUR:
NZOZ Centrum Dobrej Terapii
ul. Zygmunta Miłkowskiego 9/U3, 30-349 Kraków
Nr rachunku bankowego:
62 8112 0008 0008 9281 2000 0040
Bank Spółdzielczy w Brzeźnicy
ul. Kalwaryjska 5, 34-114 Brzeźnica
Dane do przelewu zagranicznego w USD:
NZOZ Centrum Dobrej Terapii
ul. Zygmunta Miłkowskiego 9/U3, 30-349 Kraków
Nr rachunku bankowego:
83 8112 0008 0008 9281 2000 0050
Bank Spółdzielczy w Brzeźnicy
ul. Kalwaryjska 5, 34-114 Brzeźnica